Делегація Міноборони здійснила робочий візит до Естонської Республіки
17.10.2014 | 16:46
Прес-служба Міністерства оборони
 

На запрошення Центру європейської інтеграції та розвитку України і Північно-Естонської регіональної лікарні делегація Міністерства оборони України на чолі з директором Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковником медичної служби Віталієм Андронатієм з 13 по 16 жовтня  перебувала в Естонській Республіці. До складу делегації увійшли представники медичної служби Збройних Сил України та Управління інформаційних технологій Міністерства оборони України.

Метою візиту було ознайомлення з сучасними ІТ-рішеннями в сфері охорони здоров’я і перейняття практичного досвіду застосування високих технологій та інноваційних методів лікування.

Під час перебування в Естонії делегати здійснили візит до Парламенту Естонської Республіки, де Голова Комітету з міжнародних справ Парламенту Естонії Марко Міхкельсон розповів про підтримку, яку надає Естонія Україні в цей складний для держави час. У свою чергу полковник медичної служби Андронатій Віталій висловив подяку пану Міхкельсону за допомогу, яку надає Естонія в лікуванні десятьом українським військовим, пораненим у зоні АТО.

Також було проведено робочу зустріч із керівництвом військової медицини Естонії, де сторони обмінялися досвідом щодо медичного забезпечення військовослужбовців Збройних сил Естонії та Збройних Сил України.

Крім того, відбувся візит до Північно-Естонської регіональної лікарні, де українські лікарі безпосередньо на місці ознайомилися з впровадженими сучасними ІТ-рішеннями в сфері охорони здоров’я та практичним досвідом застосування високих технологій і інноваційних методів лікування. Під час візиту до лікарні делегація Міністерства оборони також відвідала українських військових, які перебувають там на лікуванні, та передала їм вітання з України і побажання якнайшвидшого одужання.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247688573