Мінагрополітики: Фермерським господарствам надано понад 20 млн. грн. кредитних коштів з Держбюджету
20.10.2014 | 15:10
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

Міністерством аграрної політики та продовольства України та Укрдержфондом підтримки фермерських господарств проведено роботу з вивчення напрямів підтримки фермерських господарств України. Зокрема, проводилася робота з популяризації сучасних програм, технологій та досягнень науки для впровадження у практику в процесі ведення виробничої діяльності фермерськими господарствами різних регіонів України. Водночас вдалося вирішити проблему фінансування даних суб’єктів господарювання за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2014 рік.

Так, станом на 16 жовтня, проведено конкурсний відбір фермерських господарств та визначено переможців на суму 20 млн. 061 тис. грн.  на поворотній основі за КПКВ 2801460 "Надання кредитів фермерським господарствам".

На кошти, виділені за даною програмою, фермерські господарства України планують придбати 60 сучасних тракторів, новітні сівалки, ґрунтообробні агрегати, оприскувачі та іншу необхідну сільськогосподарську техніку. Крім того, планується закупівля високоякісного насіння та садивного матеріалу, засобів захисту рослин, мінеральних добрив тощо.

Мінагрополітики разом з Укрдержфондом планують і надалі здійснювати підтримку фермерських господарств України, враховуючи актуальні потреби сьогодення.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247691510