Державна фіскальна служба готова до люстраційних перевірок даних декларацій держслужбовців, - Ігор Білоус
10.11.2014 | 17:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Державна фіскальна служба готова до проведення перевірок відомостей, зазначених в деклараціях осіб, які підлягають перевірці відповідно до Закону України «Про очищення влади». Про це повідомив Голова ДФС Ігор Білоус на брифінгу під час прес-дня Уряду для представників регіональних та загальнодержавних ЗМІ 10 листопада 2014 року.

«Перевірка здійснюватиметься фахівцями Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб та підпорядкованими територіальними підрозділами за спеціальним алгоритмом», - повідомив Ігор Білоус.

За словами Ігоря Білоуса, цей механізм перевірки дозволяє виявляти недостовірність вказаних у деклараціях даних про майно та про його вартість, набуте за час перебування на відповідних посадах, доходам, отриманим із законних джерел.

«Ми безпосередньо будемо задіяні в фактично другій хвилі перевірки відповідно до Закону «Про очищення влади», будемо очікувати запити від інших державних органів влади. Після їх отримання упродовж 60 днів ми повинні будемо надати інформацію. Дані щодо перевірки міститимуться на сайтах відповідних державних органів», - розповів Ігор Білоус.

За рішенням Голови ДФС, для проведення перевірок додатково створюється управління. Ігор Білоус повідомив, що податковими органами щорічно проводилося близько 80 тисяч спецперевірок, на сьогодні ж «потрібно буде провести їх близько мільйона, тому штат управління буде значно збільшено».

Також Ігор Білоус повідомив, що в Державній фіскальній службі звільнено 73 працівники в межах люстрації. Зокрема, на підставі прямої норми Закону «Про очищення влади» з ДФС звільнено 53 працівники, в тому числі 39 осіб керівного складу з центрального та обласних апаратів. Також до набуття чинності згаданим Законом було звільнено за власним бажанням 20 посадових осіб.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247738216