Військовослужбовців, які охороняють кордон Херсонської області, забезпечили теплими вагончиками
11.11.2014 | 14:14
Херсонська ОДА
 

За підтримки голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Путілова вдалося вирішити питання щодо забезпечення військовослужбовців 10 теплими мобільними вагончиками для перебування у зимовий період. Про це повідомили під час виїзного засідання Ради оборони області, яке провів голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Путілов.

Проте, за інформацією керівника апарату Херсонської облдержадміністрації Володимира Клюцевського, ще залишається необхідність у додатковому забезпеченні такими вагончиками: «За допомогою облдержадміністрація звернулася до вісьмох будівельних організацій області, але, нажаль, реакції від них поки що немає».

У зв’язку із цим, голова Херсонської облдержадміністрації  доручив детально проаналізувати ситуацію із наявністю вагончиків в області та ще раз звернутися до місцевих будівельних кампаній з проханням допомогти військовим.

«Я дуже здивований, що київське підприємство допомагає, а херсонські залишаються осторонь. Я особисто звернусь до керівників підприємств, адже мова йде про забезпечення обороноздатності рідної області, а це означає, що і кожного будинку та сім’ї, тих, хто живе на Херсонщині», - сказав Андрій Путілов.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247740458