У Міноборони обговорено створення та функціонування трастових фондів підтримки українського оборонного сектору
11.11.2014 | 19:29
Прес-служба Міністерства оборони
 

Сьогодні, 11 листопада, у Києві в оборонному відомстві відбулася робоча зустріч заступника Міністра оборони України – керівника апарату Петра Мехеда з керівником секції логістичних спроможностей Департаменту оборонної політики та планування Міжнародного секретаріату НАТО Брюно Кантеном. Під час наради сторони обговорили питання організації роботи в рамках нових трастових фондів НАТО, реалізація яких перебуває на особистому контролі Президента України.

«Міноборони приділяє неабияку увагу оборонним реформам. Уроки, які ми продовжуємо виносити з конфлікту на сході України, вказують на необхідність кардинальних змін, насамперед, у системі логістики. Саме тому ми цінуємо зусилля Альянсу, спрямовані на допомогу у вдосконаленні системи логістики та стандартизації Збройних Сил України», – зазначив заступник Міністра оборони України – керівник апарату.

У вересні поточного року на Саміті НАТО в Уельсі за участі Президента України Альянсом було офіційно заявлено про створення чотирьох трастових фондів, спрямованих на надання допомоги українському оборонному сектору. Зокрема, три з них належать до компетенції Міноборони. А саме: реформування систем логістики та стандартизації; покращення системи управління, зв'язку та інформатизації; перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців, звільнених у запас або у відставку.

«Ми не можемо просто сидіти та чекати покращення ситуації. Вочевидь, що зміни у системі логістики вкрай необхідні тут і негайно. Розраховую, що цього тижня будуть вирішені усі принципові питання стосовно започаткування відповідного Трастового фонду. Це дозволить приступити до практичної реалізації відповідних програм», - наголосив заступник керівника оборонного відомства.

За підсумками зустрічі опрацьовано конкретні пропозиції, які будуть винесені на розгляд Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань воєнної реформи 21 листопада.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247741690