Держприкордонслужба вдосконалює відомчі стандарти культури прикордонного контролю
14.11.2014 | 15:15
Прес-служба Державної прикордонної служби
 

Протягом останніх двох днів в усіх регіональних управліннях Держприкордонслужби України відбулися конференції на тему «Відомчі стандарти культури прикордонного контролю та шляхи їх подальшого вдосконалення».

У заходах взяли участь керівники регіональних управлінь, офіцери відділів прикордонного контролю та реєстрації, начальники відділів з роботи з персоналом, начальники інформаційно-аналітичних відділів, представники ЗМІ та громадських організацій.

Метою заходу було донести до громадськості інформацію про ті кроки, які прикордонне відомство робить на шляху впровадження високих стандартів культури прикордонного контролю та яким чином вирішує існуючі проблеми.

Окрім цього, під час конференцій також піднімалися питання боротьби з корупцією серед персоналу відомства та участі прикордонників в АТО. Конференції відбувалися в форматі діалогу та сприяли поглибленню комунікації між учасниками. У подальшому Державна прикордонна служба планує розвивати подібні комунікативні платформи та широко залучати громадськість до обговорення нагальних проблем.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247750478