У Пенсійному фонді обговорили стан наповнення пенсійного бюджету та нагальні питання роботи з переселенцями
14.11.2014 | 18:31
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

14 листопада 2014 року у Пенсійному фонді України відбулася нарада щодо підсумків роботи органів Фонду, формування пріоритетних напрямків діяльності на 2015 рік, роботи з переселенцями.

У нараді взяли участь Перший заступник Міністра соціальної політики Віталій Мущинін, в.о. Голови правління Пенсійного фонду Микола Шамбір, начальники головних управлінь Фонду в областях та м. Київ.

Перший заступник Міністра Віталій Мущинін підкреслив, що органи Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості та соціального захисту населення на місцях повинні працювати злагоджено для більш ефективної допомоги переселенцям з Донбасу і Криму.

«Уже спрощена процедура оформлення та переоформлення всіх соціальних допомог та пенсій для переселенців. Зараз Уряд працює над тим, щоб якомога більше спростити процедуру отримання довідки про взяття на облік цих людей та надання їм щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання», - повідомив Віталій Мущинін.

Він підкреслив, що саме працівники ПФУ, ДСЗ та управлінь соцзахисту на місцях є одними із перших, до кого звертаються переселенці. У зв’язку з цим, він закликав учасників наради взяти під особливий контроль роботу з цією категорією громадян України.

У свою чергу, в.о. Голови правління Пенсійного Фонду Микола Шамбір зазначив, що за січень-жовтень ц.р. до бюджету Пенсійного фонду України надійшло 134,8 млрд. грн. власних коштів, або 100,6% до плану на цей період. Завдання із власних надходжень виконано в усіх регіонах, крім непідконтрольних українській владі територій Донецької та Луганської областей.

«Управління Пенсійного фонду України мають стати потужними аналітичними центрами для органів влади на місцях, розвивати співпрацю з органами Державної фіскальної служби та Державної виконавчої служби, використовувати усі наявні можливості для скорочення заборгованості перед Фондом», - наголосив Микола Шамбір.

Серед нагальних завдань, поставлених в.о. Голови правління Фонду перед керівниками головних управлінь, було оперативне вирішення питань пенсійного забезпечення вимушених переселенців.

Попри всі складності роботи, керівник Фонду наголосив на необхідності більш уважно ставитися до потреб цих людей, поліпшувати якість роз'яснень з пенсійних питань, які надаються працівниками Пенсійного фонду на місцях, налагоджувати співпрацю з органами соціального захисту щодо виконання постанов Кабінету Міністрів України з питань соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб.

 Учасники наради обговорили також питання реалізації антикорупційної політики в органах Пенсійного фонду України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247752760