Співпрацю з LEGO Foundation продовжено, - МОН
17.11.2014 | 18:46
Прес-служба Міністерства освіти і науки
 

17 листопада 2014 року відбулась зустріч заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського із директором благодійного фонду LEGO Foundation Майклом Ренвілардом (Королівство Данія).

Одним з основних питань зустрічі було обговорення подальшої співпраці Міністерства із благодійним фондом ЛЕГО Фаундейшн та продовження Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та ЛЕГО Фаундейшн (Програма Сприяння Освіті), що підписаний у 2010 році. Зокрема, обговорено питання подальшої роботи дошкільних навчальних закладів міста Донецьк, залучених до проекту.

Сторони погодились, що розвиток зазначеного проекту в Україні є дуже важливим, тому найближчим часом Меморандум буде продовжено.

Нагадуємо, що сьогодні до проекту «Сприяння освіті» залучено 73 дошкільних навчальних заклади України (по 10 ДНЗ в містах: Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Одеса та Харків і 23 ДНЗ в місті Києві) .

У рамках програми «Сприяння освіті» протягом трьох років було проведено низку семінарів, тренінгів, виставок та інших заходів. 

Експрес моніторингове дослідження стану впровадження Програми ЛЕГО-конструювання показало, що в рамках  Програм  розвитку дитини дошкільного віку,  заняття з ЛЕГО-матеріалом сприяють розвитку необхідних видів діяльності (зображувальній, ігровій, пізнавальній), формують та розвивають  просторову орієнтацію, дрібну моторику, сенсорне уявлення, можуть бути використані усіма спеціалістами по всім напрямкам навчання, корекції та розвитку дитини дошкільного і шкільного віку.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247756469