Уряд планує підписати Угоду з КНР про надання комп'ютерного обладнання для українських шкіл
26.11.2014 | 18:02
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ
 

Уряд України планує підписати Угоду (у формі обміну листами) з Урядом Китайської Народної Республіки про надання Міністерству освіти і науки України комп’ютерного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів України. Відповідним розпорядженням 26 листопада схвалено текст проекту Угоди. Повноваження на її підписання надаються заступникові Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговому представникові України. Підписання Угоди дозволить отримати безоплатну допомогу з боку Уряду КНР – комп’ютерне обладнання (23 500 комплектів) на загальну суму 90 млн. китайських юанів (14,6 млн. доларів США).

Специфікацію комп’ютерного обладнання розроблено отримувачем – Міністерством освіти і науки України. Погоджене сторонами обладнання відповідає світовим стандартам і сприятиме комп’ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів України й поліпшенню інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі.

Нагадаємо, що 24 лютого 2012 року було підписано аналогічну Угоду, в рамках якої китайська сторона вже надала комп’ютерне обладнання (17 193 комплекти) на суму 80 млн. китайських юанів (13 млн. доларів США) для загальноосвітніх навчальних закладів України, де навчаються діти з сімей, постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Починаючи з 2002 року, між Україною та Китаєм укладено 12 міжурядових договорів на загальну суму 370 млн. китайських юанів (понад 54,3 млн. дол. США).

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247777520