Найбільше докладав зусиль, аби гуманітарну політику сприймали на рівні з політикою обороноздатності, - Олександр Сич
01.12.2014 | 14:16
Прес-служба Віце-прем’єр-міністра
 

«Найбільше докладав зусиль, аби гуманітарну політику сприймали на рівні з політикою обороноздатності. Нарешті вже на найвищому рівні з’являється розуміння того, що вкладати гроші в гуманітарну сферу – це те саме, що вкладати їх в бронетранспортери, набої чи спорядження вояка», - повідомив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич за підсумками роботи в уряді 1 грудня 2014 року.

Аналізуючи дев’ять місяців роботи Кабінету Міністрів України, Олександр Сич відзначив, що урядовцям вдалося втримати загальну ситуацію в країні під контролем в умовах ведення війни та спрямування максимальних потуг на фінансування «фронтових потреб». Більше того, в підсумку гуманітарна галузь порівняно з обороноздатністю, економічною сферою, енергетикою чи фінансами має більш переконливий вигляд.

За словами урядовця, крім «гасіння пожеж локальних проблем», Уряд працював над формуванням стратегічного бачення розвитку кожної з галузей гуманітарної сфери: «Сьогодні можемо підсумувати, що в освіті та охороні здоров’я розроблені відповідні концепції розвитку, а в молодіжній політиці і культурі – напрацьовані декількарічні пріоритети розвитку, що слугуватимуть концептуальною базою для роботи наступного уряду», - додав він.

Олександр Сич наголосив, що впродовж усього часу на посаді Віце-прем’єр-міністра України тримав на контролі з десяток важливих тем гуманітарної сфери держави, зокрема, інформаційної безпеки, політики національної пам’яті та національно-патріотичного виховання, книговидання та українського кіно, героїзації осіб, що віддали життя у боротьбі за незалежну Україну, пропаганди здорового способу життя і боротьби з ВІЛ-інфекцією тощо.

 

Детальніше про Топ 10 тем Віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних питань Олександра Сича - тут

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247784500