"Укрпошта" презентувала поштову марку "За честь! За славу! За народ!"
05.12.2014 | 16:20
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ
 

5 грудня в Будинку зв’язку на Майдані Незалежності «Укрпошта» урочисто презентувала художню поштову марку «За честь! За славу! За народ!» та конверт «Перший день» до цього випуску. Цю філателістичну продукцію виготовлено спеціально до Дня Збройних Сил України та вшанування всіх героїв, які захищають нашу державу від агресорів.

Участь в урочистій церемонії спецпогашення марки взяли перший заступник генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Роман Стасів, начальник служби фельд’єгерського поштового зв’язку головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України, полковник Андрій Ковальок, старший офіцер служби фельд’єгерського поштового зв’язку, підполковник Андрій Літвінов, художник поштової марки Володимир Таран та учасник бойових дій в зоні АТО.

«Філателістична продукція від «Укрпошти» традиційно віддзеркалює значимі події нашої держави. У такий нелегкий час марка із зображенням справжнього українського воїна є як ніколи актуальною для нашого суспільства. На марці зображений збірний образ українського захисника, який був створений українським художником Володимиром Тараном з фотографій реальних бійців. Ми добре розуміємо, що досить важливо, щоб кожний герой відчував, що про нього пам’ятають, підтримують його вибір захищати Батьківщину та цінують його подвиг»,зазначив Роман Стасів.

Також сьогодні стартувала спільна Всеукраїнська акція «Укрпошти» та Міністерства оборони України «Привітай солдата з Новим роком». Це заклик до громадян писати листи солдатам АТО з новорічними привітаннями та словами підтримки, надсилати подарунки. Всі ваші листи та посилки передаватимуться особисто бійцям на блокпостах.

Тираж марки «За честь! За славу! За народ!» складає 183 000 примірників. Номінал марки – 2,00 грн. Кількість марок в аркуші – 12 (3х4).

Листи та подарунки для поздоровлення бійців необхідно надсилати за адресою: 01001, вул. Хрещатик, 22, УДППЗ «Укрпошта», з поміткою «Привітання солдату».

 

Описание: D:\Сайт фото\Грудень\Воїн\ВОЇН-марка.jpg                                             Описание: D:\Сайт фото\Грудень\Воїн\Штемп-ВОЇН-77.jpg

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247798800