Ігор Жданов: Ми маємо змінити філософію розподілу державних коштів серед громадських організацій
16.12.2014 | 09:17
Прес-служба Міністерства молоді та спорту
 

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов виступає за кардинальну зміну філософії розподілу державних коштів, які виділяються через Мінмолодьспорт на підтримку молодіжних організацій.

«Гроші мають отримувати лише ті організації, які існують не на папері, а реально працюють, розробляють і втілюють в життя якісні всеукраїнські проекти по роботі з молоддю і дітьми», - заявив Ігор Жданов під час зустрічі із представниками молодіжних громадських організацій, яка проходила в Міністерстві.

Міністр також запропонував залучити фонд «Відродження», щоб зробити процес розподілу відповідних коштів максимально прозорим та зняти будь-яку корупційну складову. «Я мав попередню розмову із паном Євгеном Бистрицьким, генеральним директором цього поважного фонду. Ми разом із ним та фахівцями «Відродження» працюватимемо над створенням такої зовнішньої системи розподілу коштів, на яку Міністерство та особисто міністр не матиме впливу. Ми лише формуватимемо запит та визначатимемо пріоритети, наприклад, сьогодні актуальними є програми з національно-патріотичного виховання», - сказав Міністр.

Окрім того, мають змінитися підходи та умови проведення Конкурсу молодіжних проектів. «Це має бути в першу чергу змагання ідей, найбільш цікавих та перспективних планів, а не статусів чи брендів організацій. Насамперед мають оцінюватися зміст, завдання та механізми реалізації конкурсних заявок. При цьому допускатися до конкурсу повинні не лише всеукраїнські організації, які часто є такими формально, але й місцеві. Обов’язковим буде і детальний фінансовий звіт про реалізацію проектів, які перемогли», - зазначив Ігор Жданов.

Він закликав всіх зацікавлених у такій реформі долучитися до розробки нових правил проведення Конкурсу. Цим також має зайнятися Робоча група з питань молодіжної політики, яку буде незабаром створено при Міністерстві.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247820109