Ніхто в Україні не лишається байдужим до долі мирних людей на територіях, тимчасово підконтрольних бойовикам, - Геннадій Зубко
25.12.2014 | 10:33
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра
 

«Бойовики відповідальні за ситуацію на територіях, що їм тимчасово підконтрольні. Однак українська влада не може лишатися осторонь проблем, які спіткали мирне населення на цих територіях. Саме тому цих людей забезпечують і теплом, і електроенергією. А сьогодні влада направила їм продукти  харчування та товари першої необхідності». Про це сьогодні у Харкові під час відправки гуманітарного вантажу на Донбас сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

«Ми щиро співчуваємо кожній людині, яка з якихось причин не змогла покинути ці небезпечні території і робимо все, щоб максимально допомогти. Ніхто сьогодні в Україні не лишається байдужим до долі цих людей. Жителі кожного регіону, благодійники, волонтери долучилися до роботи з підготовки гуманітарного вантажу і ми сподіваємося, що ця допомога потрапить до тих, хто її дійсно потребує», - сказав Геннадій Зубко.

За його словами, керівництво Донецької та Луганської областей зі спеціальними установами проводять роботу щодо можливості доставити гуманітарний вантаж населенню та соціальним закладам, які знаходяться на територіях, підконтрольних бойовиками.

Геннадій Зубко висловив подяку голові ДСНС України Сергію Бочковському та рятувальникам, які протягом всього часу конфлікту на Сході України забезпечують безперебійну роботу з надання всебічної допомоги мирному населенню.

Нагадаємо, за дорученням Президента України та Прем’єр-міністра України, 25 грудня на Схід України спрямували 326 тонн гуманітарного вантажу вартістю 3 млн. 300 тис. грн.

До складу гуманітарного вантажу входять продукти харчування: крупи, макаронні вироби, борошно, цукор, овочі, фрукти, рибні та м’ясні консерви, сир, чай, кава, солодощі, питна вода; засоби особистої гігієни.

Вантаж супроводжують керівники підрозділів ДСНС України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247841480