Працівники ДСБЕЗ МВС викрили "конвертаційний центр" із загальним обігом понад 2 мільярди гривень
25.12.2014 | 16:33
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

Під час реалізації оперативних матеріалів припинено діяльність «конвертаційного центру» із загальним обігом коштів понад 2 млрд. гривень.

До складу «конверту» входило 45 фіктивних підприємств, через які члени злочинної групи проводили конвертацію безготівкових грошових коштів у готівку та виводили кошти підприємств реального сектору економіки в «тіньовий» обіг.

Як повідомив начальник Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України Василь Пісний, службою спільно зі слідчими Головного слідчого управління в рамках кримінального провадження проведено 8 санкціонованих обшуків.

У ході слідчих дій вилучено фінансово-господарську документацію, 45 печаток та кошти в різних валютах на загальну суму понад 20 млн. гривень.

У 10 банківських установах Києва, Дніпропетровська, Миколаєва та Харкова на рахунки 40 підприємств накладено арешт.

За оперативною інформацією, даний «конверт» також причетний до фінансування тероризму на сході нашої держави.

За фактами легалізації коштів та вчинення фіктивного підприємництва відкрито кримінальне провадження за ч ст.209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) та ч.2 ст.205 (Фіктивне підприємництво) КК України. Зловмисникам загрожує покарання до 15 років позбавлення волі.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247843010