Найближчим часом жителі зі Сходу зможуть заселитися до транзитних містечок у Запорізькій, Дніпропетровській і Харківській областях, - Сергій Бочковський
25.12.2014 | 17:14
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій
 

У трьох областях України – Харківській, Запорізькій та Дніпропетровській - тривають роботи із розгортання семи транзитних містечок для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей.

25 грудня Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко та Голова ДСНС України Сергій Бочковський проінспектували стан будівництва транзитного містечка у місті Харкові та перевірили готовність містечка для заселення людей.

«Менше, ніж за два місяці нам вдалося побудувати 7 транзитних містечок. Спільними зусиллями німецьких колег, Уряду України, органів місцевої влади ми фактично з чистого аркуша спорудили комфортні будинки для людей зі Сходу. Наразі на території будівельного майданчика у Харкові вже змонтовані всі 189 модулів. Встановлено 13 житлових будинків, які розраховані для проживання у них близько 500 людей. Завершені також роботи щодо їх підключення до інженерних мереж. Усі будинки укомплектовані меблями. Залишилося лише підключення резервного генератора, облаштування території та головне це – підключення містечка до міських мереж електропостачання. Загалом готовність містечка оцінюється на 99%. І вже найближчим часом родини зі східних регіонів зможуть заселитися у будинки», - зазначив Голова Служби Сергій Бочковський.

Нагадаємо, що наразі у Харкові, Запоріжжі, містах Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Павлоград та Нікополь Дніпропетровської області завершуються роботи по будівництву семи транзитних містечок. Житлові модулі для їх побудови були надані Україні Урядом Німеччини. Усього до трьох областей надійшло 1366 модулів. Загалом змонтовано 67 із 10-ти модульних блоки, 20 із 27-ми модульних блоки і 4 із 28-ми модульних та 14 адміністративно-господарчих блоків. На цей час проводиться завершення монтажу інженерних комунікацій та підключення їх до будинків.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247843176