Олександр Квіташвілі окреслив своє бачення реформ у системі держзакупівель, здійснюваних МОЗ
26.12.2014 | 17:25
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я
 

Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі окреслив своє бачення реформ у системі держзакупівель, здійснюваних МОЗ. Основна мета – виведення практики проведення тендерних закупівель із компетенції Міністерства.

Таку думку висловив Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України з питань проведення державних закупівель ліків і виробів медичного призначення у 2014 році.

«Фахівці Міністерства не мають торгувати, ці функції мають передатися до спеціально створеного органу, який би прозоро, в режимі он-лайн, здійснював ті чи інші закупівлі. Інша частина закупівель має відійти до потужних міжнародних організацій, таких як ВООЗ, ЮНІСЕФ, Глобальний фонд тощо – йдеться про придбання вакцин, ліків для боротьби із соціальнонебезпечними захворюваннями», - повідомив Олександр Квіташвілі.

На переконання Міністра, основним завданням МОЗ має лишатися формування політики в українській сфері охорони здоров’я, а щодо закупівель, то фахівці мають лише формувати технічні завдання для закупівельників на основі розроблених сучасних медичних протоколів.

Найближчими конкретними кроками в цьому напрямку Олександр Квіташвілі вважає внесення змін в законодавство про особливості закупівель в сфері охорони здоров’я в частині завчасного (до початку нового бюджетного року) проведення процедури закупівель та обмеження розміру очікуваної ціни закупівлі.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247846875