НКЦПФР надала Професійній асоціації реєстраторів і депозитаріїв статус саморегулівної організації торговців цінними паперами
14.01.2015 | 11:25
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на своєму засіданні, що відбулося 13 січня 2014 року, схвалила рішення «Про надання Професійній асоціації реєстраторів і депозитаріїв статусу СРО Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв, яка об’єднує учасників фондового ринку, що провадять діяльність з торгівлі цінними паперами та видачу Свідоцтва СРО».

Максим Лібанов, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР, повідомив: «За результатами розгляду пакета документів, надісланих ПАРД до регулятора, 15 грудня 2014 року, не виявлено протиріч і невідповідностей чинному законодавству та нормативно-правовим актам Комісії. Так, Комісією видано свідоцтво про реєстрацію асоціації як саморегулівної організації, яка об’єднує професійних учасників фондового ринку, що провадять діяльність з торгівлі цінними паперами».

Нагадаємо, що 26 грудня 2014 року Комісія видала свідоцтво про реєстрацію Асоціації «Українські фондові торговці» як СРО професійних учасників фондового ринку, що здійснюють депозитарну діяльність.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247868121