Харківська область: Рятувальники ДСНС ліквідували пожежу на залізничній станції "Шебелинка"
17.01.2015 | 09:18
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій
 

16 січня о 21:22 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції «Шебелинка» селища Андріївка Балаклійського району Харківської області. З повідомлення стало відомо про загорання цистерни з легкозаймистою рідиною, у складі вантажного потягу, що складався з 40 цистерн.

До місця події було направлено 7 відділень оперативно-рятувальної служби ДСНС та 2 пожежні потяги Укрзалізниці. По прибуттю на місце стало відомо, що вогнем охоплена 1 цистерна.

До гасіння пожежі залучалося 5 відділень, 48 чоловік особового складу оперативно-рятувальної служби ДСНС та 2 пожежних потяги Укрзалізниці.

Для гасіння пожежі була підготовлена пінна атака, при якій подано 2 ГПС-600, особовий склад працював в теплозахисних костюмах.  На охолодження цистерн, а також на ліквідацію пожежі було подано додатково водяні стволи: 4 стволи «А» та 2 стволи «Б».

Завдяки оперативним та професійним діям рятувальників пожежа була локалізована о 22:25 та повністю ліквідована о 00:00. Жертв та постраждалих немає. Рух залізничного транспорту припинено не було, залізнична станція Шебелинка працює в штатному режимі.

Причина виникнення пожежі та збитки, завдані вогнем, з’ясовуються. За фактом події правоохоронними органами проводяться слідчі дії.

На місці події працювали оперативні групи прокуратури, СБУ, МВС, Головного управління ДСНС у Харківській області та керівництво Південної залізниці.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247875591