На Дніпропетровщині фахівці опрацювали 26,7 тис. пенсійних справ осіб, які переселилися з районів проведення АТО
19.01.2015 | 15:19
Прес-служба Пенсійного фонду
 

Дніпропетровськ став завершальним пунктом робочої поїздки  Голови правління Пенсійного фонду України до чотирьох областей України. 17 січня ц.р. Олексій Зарудний відвідав головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Оглядаючи актову залу, переобладнану зусиллями працівників на робоче  приміщення, керівник  Фонду зауважив, що у скрутний і тривожний для країни час важливо оперативно реагувати на нові виклики.

У головному управлінні ПФУ в Дніпропетровській області велика увага приділяється взяттю на облік пенсійних справ осіб, які переселилися з районів проведення антитерористичної операції. За неповний місяць, з 27.12.2014, його фахівці опрацювали 26,7 тис. таких справ. Робота проводилася у дві зміни і без вихідних, тож ефективність та оперативність, з якою  її виконано, знайшли схвальний відгук у Голови правління.

Розмова з  керівниками головного управління  Фонду та начальниками структурних підрозділів відбувалася у форматі круглого столу. Заслухавши інформацію про  підсумки  роботи у 2014 році, О.Зарудний поцікавився проблемними моментами та пропозиціями щодо їх вирішення. 

Керівник Фонду розповів про перспективи  більш широкого застосування в органах Фонду інноваційних технологій та електронного документообігу на всіх рівнях, закликав до максимально ефективного використання Веб-порталу, що в перспективі може стати основою системи  дистанційного обслуговування населення.

Було також  обговорено щойно прийняті законодавчі зміни до пенсійної системи, законопроекти, що перебувають у стадії розробки і сприятимуть вирішенню важливих для пенсійного забезпечення  в Україні питань.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247879663