Уряд системно працює над забезпеченням мирного населення Донбасу продуктами і товарами першої необхідності, - Геннадій Зубко
22.01.2015 | 10:21
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра
 

Українська влада продовжує забезпечувати продуктами харчування та товарами першої необхідності мирне населення та соціальні заклади Сходу України. Сьогодні 330 тонн гуманітарної допомоги – 24 вантажівки вирушили з Харкова та Павлограда Дніпропетровської області до Краматорська, Маріуполя та Сєверодонецька. Інспектував відправку вантажу Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

«Є відповідне доручення Президента України та рішення РНБО. Уряд системно працює над доставкою допомоги соціальним закладам та мешканцям територій, які зараз під обстрілом бойовиків, та територій, підконтрольних бойовикам. Адресно доставити цю допомогу буде складно, але ми зараз над цим працюємо. Сподіваємося, що як і в грудні, нам вдасться її передати тим, хто дійсно потребує сьогодні такої допомоги. Тоді ми це зробити виключно завдяки вмілому управлінню голови ДСНС, голів Луганської та Донецької ОДА, а також завдяки сміливості волонтерів», - сказав Геннадій Зубко.

Він висловив вдячність працівникам підрозділів ДСНС, регіонам та небайдужим громадянам і меценатам, які допомогли зібрати гуманітарний вантаж.

«Згуртованість і дружність українського народу – це та потужна сила, яка допомагає Україні сьогодні протистояти зовнішній агресії, і це сигнал тим людям, які сьогодні потерпають на Сході України від дій бойовиків, що з ними - весь український народ», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

Урядовець також привернув увагу до подій в Авдіївці. За його словами, терористи робили вже декілька спроб зупинити роботу систем життєзабезпечення.

«Ситуація складна, але контрольована», - сказав Геннадій Зубко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247887575