Голова правління Пенсійного фонду України відвідав Черкаську, Кіровоградську та Запорізьку області
22.01.2015 | 16:54
Прес-служба Пенсійного фонду
 

У ході робочої поїздки по Україні Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний 21- 22 січня ц.р. побував у Черкасах, Кіровограді та Запоріжжі і провів робочі наради в головних управліннях Фонду.

Відбулася зустріч Голови правління ПФУ з головою Черкаської облдержадміністрації Юрієм Ткаченком. Керівники обговорили питання створення нових робочих місць, скорочення частки застрахованих осіб, які отримують заробітну плату нижче мінімального рівня, а також залучення в регіон інвестицій задля розвитку економіки та розширення бази сплати єдиного внеску.

На нараді в Кіровограді обговорювалися пріоритетні напрямки діяльності роботи органів Фонду в 2015 році, зміни до пенсійного  законодавства, перспективи впровадження в Україні накопичувальної системи. Наголошено, що на нинішньому етапі поширення  інформаційних технологій  важливого значення набувають розвиток дистанційних форм  надання послуг та консультацій громадянам і запровадження нових стандартів обслуговування в  територіальних органах ПФУ.

 У Запоріжжі під час наради в головному управлінні  Фонду зроблено наголос на забезпечення максимальної оперативності, роботи на випередження при вирішенні питань пенсійного забезпечення осіб, переміщених з тимчасово окупованих територій або зони проведення антитерористичної операції на Сході України.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247890298