На Полтавщині міліція затримала чиновника податкової міліції з півмільйонним хабаром
24.01.2015 | 09:02
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

На Полтавщині міліція затримала чиновника податкової міліції з півмільйонним хабаром. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він також закликав громадян проявити громадянську позицію, не миритися з хабарниками і заявляти про них у міліцію.

«І знову про арешт. На цей раз – хабарник. 500 000 гривень. На гарячому. У славному Кременчуку, Полтавської області.

Співробітники МВС затримали полковника податкової міліції Бурлаченка Володимира Олександровича, заступника начальника Кременчуцької державної податкової інспекції Полтавської області.

Цей персонаж вимагав і отримав хабар від приватного підприємства за закриття кримінальної справи за несплату податків. Затриманий Бурлаченко «на гарячому» у власному службовому кабінеті. Слідчі дії тривають», - зазначив глава МВС.

Арсен Аваков заявив про те, що в МВС створені спеціальні групи, які протидіють «липким схемами», а також закликав громадян проявити громадянську позицію, не миритися з хабарниками і заявляти про них у міліцію.

«Не мирися з хабарниками. Кожне таке затримання - крок у нормальну економіку, нормальні правові відносини. У нормальне життя», - підкреслив Арсен Аваков.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247896659