У Міненерговугілля обговорено програму розвитку атомно-промислового комплексу
02.02.2015 | 16:04
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості
 

30 січня 2015 року в Міненерговугілля під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина відбулася нарада з питань обговорення програми розвитку атомно-промислового комплексу та погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам ДНВП «Цирконій».

На нараді прийнято низку позитивних рішень стосовно необхідності вжиття додаткових заходів для покращення ситуації в атомно-промисловому комплексі в цілому. Зокрема, у тижневий строк доопрацювати проект Концепції Державної цільової економічної програми розвитку атомно-промислового комплексу України на 2015-2019 роки та погодити його в найкоротший термін у структурних підрозділах Міненерговугілля.

Крім того, визначено чіткий план дій щодо шляхів погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам ДНВП «Цирконій» в повному обсязі.

На нараді були присутні представники Міненерговугілля, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання від партії «Самопоміч», керівники підприємств атомно-промислового комплексу: Державного концерну «Ядерне паливо», Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», відокремленого підрозділу «Дніпродзержинський хімічний завод» Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» та член трудового колективу відокремленого підрозділу «Дніпродзержинський хімічний завод» Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247920357