Уряд збільшить видатки на допомогу тимчасово переміщеним особам, придбання медпрепаратів та гемодіаліз, - Арсеній Яценюк
14.02.2015 | 13:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Змінами до Закону про Державний бюджет Уряд України пропонує збільшити видатки на допомогу тимчасово переміщеним особам, а також виділити додаткові кошти на придбання ліків та гемодіаліз. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в суботу, 14 лютого, на засіданні Уряду України.

Арсеній Яценюк нагадав, вже понад 1 мільйон осіб зареєстровані як тимчасово переміщені: «Це ті люди, які були заручниками російських терористів, але покинули територію Донецької і Луганської областей і зараз проживають на всій території України і потребують допомоги».

«Додатково майже 3 мільярди гривень ми виділяємо на допомогу тимчасово переміщеним особам -  людям, які позбавилися свого дому, позбавилися роботи. Це відповідальність української держави і кожного з нас – допомагати українцям, які потерпають від російського тероризму», - підкреслив він.

Глава Уряду також повідомив, що через зростання валюто-обмінного курсу національної валюти необхідно додатково виділити 600 мільйонів гривень на закупівлю медикаментів.

Окрім того, Арсеній Яценюк нагадав, що під час ухвалення Закону про Державний бюджет в Парламенті було прохання від фракцій збільшити обсяг видатків, зокрема, на гемодіаліз.

«Формально гемодіалізце відповідальність місцевої влади. Але центральний Уряд не може залишити цих людей без допомоги. Тому ще 400 мільйонів ми виділяємо з державного бюджету на допомогу хворим людям», - підкреслив Глава Уряду.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247951176