23-24 березня на Тернопільщині відбудуться земельні торги
18.02.2015 | 12:45
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ
 

23 та 24 березня 2015 року у Тернопільській області відбудуться земельні торги.

Як повідомляє організатор торгів – Головне управління Держземагентства у Тернопільській області – планується реалізувати на конкурентних засадах право оренди на 12 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 256,75 гектара.

Призначення ділянок – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування цими ділянками становить 321,38 тис. гривень. Виконавцем земельних торгів визначено ТОВ “Українське земельне агентство”.

Так, 23 березня на земельних торгах планується реалізувати права оренди на 6 земельних ділянок, розташованих на території Зборівської міськради, Гаї-Розтоцької, Городищенської, Перепельницької, Вовчківської, Цебрівської сільських рад Зборівського району.

24 березня на аукціоні передбачається передати в оренду 6 земельних ділянок, розташованих на території Загір’янської (2 наділи), Зарудянської, Кобзарівської, Ренівської, Беримівської сільських рад Зборівського району.

Аукціони проводитимуться у залі засідань Зборівської районної ради за адресою: м. Зборів, вул. Б. Хмельницького, б. 24.

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельної ділянки, її площі та кадастрового номера, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Держземагентства України у розділі “Земельні торги”.

За більш детальною інформацією бажаючі взяти участь у набутті права оренди на зазначені земельні ділянки на конкурентних засадах можуть звернутися до виконавця земельних торгів за адресою: Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Монастирського, б. 44, кв. 28, моб. тел. (067) 706-10-85, або у відділ оцінки та ринку земель Головного управління Держземагентства у Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, б. 8, тел. (0352) 52-69-59.

Слід зазначити, що на сьогодні діє мораторій на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного виробництва. Однак, ці ділянки можуть надаватися у користування на правах оренди. Розпорядником сільськогосподарських земель державної власності (у тому числі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва) на сьогодні є Держземагентство України та його територіальні органи. Набуття права користування цими угіддями здійснюється виключно через аукціон, на якому визначається розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою. Орендарем земельної ділянки стає учасник земельних торгів, що запропонував найвищу плату (переможець торгів), з яким за результатами аукціону укладається договір оренди.

Учасником земельних торгів може бути фізична або юридична особа, яка подала виконавцю земельних торгів необхідні документи, сплатила реєстраційний та гарантійний внески, зареєстрована у книзі реєстрації учасників земельних торгів і відповідно до закону може набувати право власності чи користування земельною ділянкою, яка виставляється на земельні торги.

Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, не пізніше ніж за три робочі дні до їх проведення подає виконавцю земельних торгів: заяву про участь у земельних торгах, а також інші документи, зазначені в частині сьомій статті 137 Земельного кодексу України.

Виконавцем земельних торгів є суб’єкт господарювання, який має ліцензію на проведення земельних торгів та уклав з організатором земельних торгів договір про їх проведення.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247958884