Володимир Демчишин зустрівся з представниками Секретаріату Ініціативи прозорості у видобувних галузях
24.02.2015 | 20:16
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості
 

Сьогодні, 24 лютого, Міністр енергетики та вугільної промисловості  Володимир Демчишин провів зустріч з Головою Міжнародного Секретаріату Ініціативи прозорості у видобувних галузях Йонасом Мобергом та Регіональним директором Ініціативи прозорості у видобувних галузях Річардом Діоном.

Під час зустрічі обговорено стан імплементації ІПВГ в Україні,  важливості цього процесу у реформуванні енергетичної галузі, підготовки звіту відповідно до вимог ІПВГ та інші питання.

Володимир Демчишин зазначив, що реалізація в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей є важливим інструментом у проведенні реформ і сприятиме покращенню кредитного рейтингу країни, запровадженню міжнародних стандартів прозорості та фінансової звітності, дозволить поліпшити систему управління природними ресурсами, зміцнити довіру до нашої країни з боку міжнародної громадськості і приватних партнерів.

За підсумками зустрічі домовлено про подальшу співпрацю щодо імплементації в Україні Ініціативи прозорості у видобувних галузях.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247973455