Представники Мінприроди узгодили з делегацією Французької республіки план спільних дій у цьому році
25.02.2015 | 12:16
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ
 

24 лютого 2015 року в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулася зустріч заступника Міністра Сергія Курикіна з делегацією Французької республіки. Під час зустрічі сторони обговорили основні досягнення та проблеми двосторонньої співпраці між Мінприроди України та Францією у сфері розвитку заповідної справи.

У результаті обговорення було погоджено план спільних заходів на 2015 рік, а саме:

1. Проведення спільного семінару у Франції на тему співробітництва з місцевими громадами та пошуку фінансування для національних парків.

2. Поїздка директорів українських заповідників до Франції задля обміну досвідом у питаннях управління національними парками та заповідниками.

3. Проведення в Україні міжнародного семінару за участю Франції, Німеччини, Італії та Латвії щодо особливостей впровадження проекту NATURA 2000.

4. Допомога у гармонізації українських класифікацій територій з європейськими нормами класифікацій.

Усі спільні заходи фінансуються за рахунок французької сторони.

Крім того, було схвалено доопрацьований проект Адміністративної угоди між Міністерством екології, сталого розвитку та енергетики Франції та Міністерством екології та природних ресурсів України щодо співробітництва у галузі управління природоохоронними територіями, - саму угоду планується підписати у червні цього року.

Довідково

Тісне співробітництво між природоохоронними органами України та Франції, яке було започатковане у 2012 році, наразі отримало подих. Так, відповідно до рішень Міністрів довкілля Франції та України було створено Українсько-Французьку робочу групу щодо природоохоронних територій, затверджено План заходів у рамках її роботи та проведено перше засідання у листопаді 2012 року у м. Київ.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247973924