Заступник Міністра молоді та спорту зустрівся із керівництвом Корпусу Миру США в Україні
25.02.2015 | 17:47
Прес-служба Міністерства молоді та спорту
 

25 лютого в Мінмолодьспорту відбулась зустріч заступника Міністра молоді та спорту України Сергія Митрофанського з Директором Корпусу миру США в Україні Денні Ф. Робертсоном і керівником проекту «Молодіжний розвиток» Корпусу миру США в Україні Богданом Яремою.

В ході зустрічі Сергій Митрофанський подякував представникам Корпусу миру США за всебічне сприяння розвитку молодіжної політики нашої держави, в тому числі за надання технічної допомоги в питанні підтримки реалізації проектів здорового способу життя, інших молодіжних ініціатив.

«Ми високо цінуємо підтримку Уряду Сполучених Штатів Америки в нелегкий час випробувань для нашої країни. В умовах агресії Росії проти України перед нами стоять виклики, вирішення яких можливе лише у співпраці з міжнародною спільнотою», – відмітив заступник Міністра.

В ході зустріч Денні Ф. Робертсон отримав Подяку Міністерства Корпусу миру «За вагомий внесок у розвиток молодіжної політики України, підтримку громад, сприяння кращому розумінню культури та традицій народів обох країн та плідну роботу, яку проводить Корпус миру США в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту».

Денні Ф. Робертсон запевнив у подальшій співпраці та підтримці ініціатив та завдань Міністерства молоді та спорту на благо української молоді, та створення сприятливих умов для розвитку волонтерського руху в Україні.

Сторони також відзначили важливість підтримки волонерства в Україні. Більшість волонтерів – це активна та відповідальна молодь, якою опікуються волонтери міжнародних організацій та місій, що сьогодні працюють в Україні, а також активно допомагають в зоні проведення АТО, внутрішньо переміщеним особам, працюють у будинках престарілих і допомагають іншим категорія громадян, які потребують турботи та піклування. Міністерство молоді та спорту робить все можливе для створення сприятливих умов для розвитку волонтерства та підтримку волонтерів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247975081