У Мінмолодьспорту проходить оціночна та підготовча зустріч з питань співробітництва між РЄ та Україною в сфері молодіжної політики.
04.03.2015 | 12:44
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ
 

4 березня в Міністерстві молоді та спорту України проходить оціночна та підготовча зустріч з питань співробітництва між Радою Європи та Україною в сфері молодіжної політики.

«Я дякую Раді Європи за постійну роботу із Міністерством у сфері молодіжної політики, за увагу до питання підтримки української молоді, а також за підтримку України в цілому», - сказав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

У робочій зустрічі беруть участь: заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, заступник Міністра Сергій Митрофанський, директор департаменту молодіжної політики Ірина Бєляєва, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Наталя Радчук, голова директорату демократичного громадянства та участі Ради Європи Жан-Крістоф Ба, начальник відділу з питань освіти та тренінгів Департаменту молоді Ради Європи Руї Гомес, заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, член Дорадчої Ради у справах молоді Емануєль Альфранседер, член Європейського керівного комітету у справах молоді Юозас Мелждукас.

Ігор Жданов зазначив, що Міністерство проводить інтенсивну роботу, яка регулюється Рамковою програмою співробітництва у сфері молодіжної політики на 2014-2015 роки: «Я сподіваюсь, вона буде продовжена по напрямам, які вже окреслені раніше, та впевнений, що до них будуть додані заходи, які ми можемо реалізовувати задля розвитку європейської інтеграції країни».

Міністр розповів учасникам зустрічі про те, що триває робота над підготовкою Концепцією молодіжної політики на 2016-2020 роки. «Це буде один з тих моментів, на яких базуватиметься молодіжна політика України в найближчій перспективі. Перед нами стоїть завдання реформувати молодіжну політику України, і думка експертів Ради Європи буде важливою для нас».

Міністр також повідомив про створення при відомстві Ради з питань реформування молодіжної політики, до якої увійшли представники молодіжних організацій.

Зі свого боку, Жан-Крістоф Ба подякував Ігорю Жданову за інформацію про роботу Міністерства, та виразив впевненість у подальшому конструктивному співробітництві: "Я знаю, що ви займалися питаннями молодіжної політики задовго до свого призначення, тому не маю сумнівів у подальшій плідній роботі".

Під час роботи представники Міністерства, Ради Європи та молодіжних організацій підведуть підсумки співпраці в рамках Програми заходів за 2014 рік, огляд програмних заходів на 2015-й та можливі напрямки для майбутнього співробітництва на найближчі два-три роки.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247987329