В'ячеслав Кириленко провів зустріч із керівниками суспільного телебачення Польщі
05.03.2015 | 11:51
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА - МІНІСТРА КУЛЬТУРИ
 

5 березня у Будинку Уряду відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра – Міністра культури України В’ячеслава Кириленка з керівництвом суспільного телебачення Республіки Польща: президентом холдингу TVP Юліушем Брауном та генеральним директором каналу TVP1 Пьотром Радзішевським.

В’ячеслав Кириленко розповів про хід створення в Україні громадського телебачення і висловив зацікавленість у тіснішій співпраці з польськими виробниками теле- та кінопродукту. «Ми хочемо замінити російське кіно та мілітарні серіали, які поступово витісняються з ринку, рейтинговою продукцією європейського, і зокрема польського виробництва», - зазначив В’ячеслав Кириленко.

У свою чергу, Юліуш Браун та Пьотр Радзішевський підкреслили, що польські телевізійники та виробники серіалів мають бажання тісніше співпрацювати з українськими колегами, зокрема знімати спільні проекти, та запропонували провести в найближчій перспективі великий україно-польський форум представників телеіндустрії обох країн.  

«На урядовому рівні ми готові надавати таким проектам максимальну організаційну підтримку», - запевнив В’ячеслав Кириленко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=247990611