Мінінфраструктури заручилося підтримкою EMSA для успішної імплементації законодавства ЄС у сфері морського транспорту
12.03.2015 | 10:04
Прес-служба міністерства інфраструктури
 

Зустріч заступника Міністра інфраструктури України Оксани Рейтер з Виконавчим директором Європейського агентства з питань морської безпеки (EMSA) Марку Міллі відбулася в рамках робочого візиту української делегації до Португалії.

Сторони обговорили можливості залучення EMSA до підготовки українських спеціалістів з питань морської безпеки в рамках проектів ЄС, зокрема  у відповідних проектах TRACECA. Враховуючи масштаб питань, які мають бути вирішені Україною в галузі морської безпеки відповідно до вимог Угоди про Асоціацію було наголошено на необхідності розширення мандату EMSA, який би надав можливість реалізації прямих проектів допомоги між Агентством та країнами «Східного партнерства» (наразі Агентство може реалізовувати проекти прямої співпраці лише з країнами-членами ЄС).

У ході зустрічі португальській стороні було передано перелік питань, які цікавлять українську сторону в аспекті контролю за дотриманням безпеки морського судноплавства та збереження навколишнього середовища і морських ресурсів.

«Для нас дуже важливо якнайскоріше впровадити ключові норми ЄС у галузі морської безпеки та інтеграції відповідних українських служб в загальноєвропейську систему. Тому ми налаштовані на системну співпрацю з ЄС у рамках доступних інструментів допомоги», - зауважила Оксана Рейтер.

Марку Міллі підтримав прагнення України в реалізації європейських норм та висловив готовність надавати консультаційну допомогу як в межах проектів TRACECA, так і на двосторонній основі.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248001847