Майже 1000 військових – учасників АТО отримали кваліфіковану медичну допомогу в Полтавському військовому госпіталі
24.03.2015 | 16:44
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ
 

У Полтавському військовому госпіталі нині проходять курс лікування ще 19 військовослужбовців Збройних Сил України, яких доставлено до військово-медичної установи із зони проведення антитерористичної операції.

За словами начальника госпіталю підполковника медичної служби Віктора Оксьона, за час ведення бойових дій в зоні АТО полтавські військові лікарі надали кваліфіковану 938 бійцям. Зокрема, в госпіталі пройшли курс лікування понад 300 військовослужбовців із різними ступенями поранень та контузіями.

«Всі військовослужбовці у нашому лікувальному закладі отримали кваліфіковану допомогу і більшість з них вже повернулися до своїх підрозділів», – розповів Віктор Оксьон.

Начальник госпіталю запевнив, що військово-медична установа забезпечена усіма необхідними медикаментами, речами та обладнанням, а медичний персонал працює майже цілодобово сім днів на тиждень. Полтавські військові медики мають чималий досвід роботи з пораненими, адже свого часу працювали у складі мобільних лікарсько-сестринських груп в зоні АТО.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248035059