НКЦПФР підписала меморандум про співпрацю з Радою ринків капіталу Туреччини
26.03.2015 | 16:25
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) підписала двосторонній Меморандум про взаєморозуміння та обмін інформацією з Радою ринків капіталу Туреччини в рамках офіційного візиту Президента Турецької Республіки Реджепа Тайїпа Ердогана до України, що відбувся 20 березня 2015 року. Так, з українського боку документ підписав Ігор Назарчук, член НКЦПФР, а зі сторони закордонних колег – Вахдеттін Ертас, Голова Ради ринків капіталу Туреччини.

«Перш за все, підписання Меморандуму дасть Комісії можливість більш тісно співпрацювати з регулятором ринку капіталу Туреччини. Впевнений, що відтепер між нашими регуляторами створена єдина система обміну професійним досвідом та інформацією, що допоможе функціонуванню ринків обох сторін та покладе початок створенню нових проектів міжнародного рівня», – розповів Голова НКЦПФР Тимур Хромаєв.

За його словами, налагодження міцних міжнародних взаємовідносин та підвищення рівня співпраці з регуляторами країн-партнерів, зокрема Туреччини, є одним з ключових напрямків у діяльності НКПЦФР.

Зазначимо, що даний документ встановлює повноваження сторін, згідно з якими регулятори надаватимуть один одному відповіді на інформаційні запити, отримуватимуть дані про правопорушення, обмінюватимуться методологічними порадами в рамках законодавства про фондовий ринок тощо.

Додамо, що НКЦПФР завжди відкрита і готова до плідної та результативної роботи у напрямку розвитку українського фондового ринку та економіки України в цілому.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248042578