НКЦПФР запрошує до публічного обговорення проекту Комплексної програми розвитку фінансового ринку України на 2015 - 2020 роки
27.03.2015 | 11:07
Прес-служба Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
 

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку запрошує до публічного обгорнення проекту Комплексної програми розвитку фінансового ринку України на 2015 - 2020 роки, який підготовлений представниками регуляторів фінансового, банківського ринків та профільними організаціями.

Так, ключовим завданням документу є забезпечення сталого розвитку українського фінансового ринку з урахуванням стандартів Європейського Союзу та досягнення рівня міжнародних вимог.

«Завдяки плідній та ефективній роботі висококваліфікованих фахівців із фінансового та банківського секторів нам вдалось розробити чіткий механізм модернізації вітчизняної фінансової системи на найближчі роки. Завданням якого, в першу чергу, є втілення найкращих європейських стандартів та практик в український фінансовий сектор», – розповів Тимур Хромаєв, Голова Комісії.

За словами Тимура Хромаєва, тісна взаємодія з ринковою спільнотою, яка передбачає врахування її думок і коментарів в процесі підготовки програми, дасть нам можливість отримати бажані результати для їх подальшої реалізації.

Проект Комплексної програми був підготовлений профільними спеціалістами, які увійшли до цільової команди реформ, а саме:

- Владислав Рашкован, заступник Голови Національного банку України – керівник цільової команди реформ;

- Михайло Відякін, начальник управління стратегії та реформування банківської системи Національного банку України;

- Юрий Блащук, радник Міністра фінансів України з банківських питань;

- Тимур Хромаєв, Голова НКЦПФР;

- Юрій Буца, Член НКЦПФР;

- Максим Лібанов, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР;

- Ігор Пашко, Голова Національної комісії‚ що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг;

- Ольга Гурбич, Член Національної комісії‚ що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг;

- Роман Шпек, Голова Ради Незалежної асоціації банків України;

- Тарас Кириченко, Член Ради Незалежної асоціації банків України;

- Андрій Оленчик, заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Наразі проект оприлюднено на офіційному сайті Комісії у розділі «Проект Комплексної програми розвитку фінансового ринку України на 2015 - 2020 роки».

Уся бажаючі мають можливість долучитися до обговорення за допомогою коментарів на сайті Реформи України за посиланням http://reforms.in.ua/index.php?pageid=financial-sector-reform або шляхом внесення правок та коментарів у сам документ до 1 квітня 2015 року.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248044200