Арсеній Яценюк на International Support for Ukraine Conference: Найкращий шлях до перемоги над російською агресією - зробити Україну прикладом успіху
28.04.2015 | 11:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

«Разом ми створимо успішну Європу, переможемо у війні проти клептократії, проти диктатури та бідності. І разом ми представлятимемо вільний світ – із насправді високими стандартами життя та вірою в спільне майбутнє в ЄС», - сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у вівторок, 28 квітня, під час Міжнародної  конференції на підтримку України  (International Support for Ukraine Conference) в Києві.

Глава Уряду підкреслив, що Україна постала «перед величезними, неймовірними, хтось може навіть сказати – нездоланними викликами»: «Але ми подолаємо ці виклики разом – будучи об’єднаними, підтримуючи одне одного, пліч-о-пліч стоячи проти російської агресії, проводячи болючі, жорсткі, але необхідні реформи в Україні, захищаючи Україну та обороняючи Європу і міжнародний порядок, мир і стабільність».

Арсеній Яценюк нагадав, що в Україні ухвалено пакет жорсткої економії, введені нові податки, закрито низку податкових ям, значно підвищені комунальні тарифи: «Ми ліквідували корупцію в енергетичному секторі, повністю змінили механізм управління державними підприємствами. Ми хочемо розпочати масштабну прозору приватизацію».

«Ми зробили низку величезних кроків, аби змінити цю країну. Але річ у тому, що багато залежить від терплячості та відданості українського народу. Для звичайного українця нині дуже важко жити й виживати. Суттєво впали стандарти життя. І мета Уряду та наше спільне завдання – зробити життя українців ліпшим», - наголосив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що в цьому покладається на підтримку міжнародного співтовариства: «Найкращий шлях до перемоги над очолюваною Росією агресією – зробити Україну прикладом успіху, зробити Україну зразком для кожного з пострадянського простору».

«Ми боремося за реальні європейські цінності, і ми надто багато чим пожертвували. Тому цей народ заслуговує більшого», - наголосив Прем’єр-міністр України.

Він зазначив, що Греція отримала 300 млрд. доларів міжнародної допомоги: «У них немає війни, російських танків, боротьби з ядерною державою. А Україна отримала близько 30 млрд. доларів США загальної фінансової підтримки від МВФ, країн-членів Великої сімки – маючи населення вчетверо більше за Грецію».

Арсеній Яценюк наголосив на важливості єдності міжнародного співтовариства: «Для нас важливо залишатися об’єднаними. Ми віддані в проведенні всіх реформ. Поділяю підхід – «що більше ми робимо, то більше підтримки маємо».

«Ми готові зробити все, що в наших руках. Ніколи не зневірюватися, ніколи не здаватися – це гасла, які є в нас в Україні. Підтримайте Україну. Ми заслуговуємо на вашу підтримку, і разом ми створимо успішну Європу, разом ми переможемо в цій війні проти клептократії, проти диктатури та бідності. І разом ми представлятимемо вільний світ – із насправді високими стандартами життя та сильною вірою в наше спільне майбутнє в Європейському союзі», - звернувся Глава Уряду до представників міжнародного співтовариства.

«Дуже ціную все, що ми зробили разом, але маємо ще багато зробити в майбутньому», - додав Арсеній Яценюк.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248125007