У Лондоні відбулося засідання Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду "Укриття" і Конференція зі збору коштів на об'єкт "Укриття"
30.04.2015 | 09:17
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів
 

29 квітня 2015 року в центральному офісі ЄБРР відбулось засідання Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» і Конференція зі збору коштів на об’єкт  «Укриття», в якій брала участь українська делегація під головуванням Міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка.

До складу делегації увійшли: Микола Томенко, голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики; Ігор Грамоткін, директор ЧАЕС; Михайло Борисюк, завідувач Секретаріату Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи; Володимир Хоманець, Міністр-радник з економічних питань посольства України у Великобританії; Ігор Кизим, Тимчасово повірений у справах України.

«Від імені Уряду України та від Міністерства екології та природних ресурсів висловлюю щиру подяку за щедру допомогу, яку країни-учасники надають Україні, щоб мати можливість усунути серйозні наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС», - подякував присутнім делегатам Міністр Ігор Шевченко.

Очільник Мінприроди запевнив, що Україна готова виконати взяті на себе раніше зобов’язання щодо сплати внесків у Чорнобильський фонд «Укриття».

«Незважаючи на безпрецедентну складність проекту з вашою допомогою, ми найближчим часом добудуємо новий безпечний конфайнмент для зруйнованого 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС, і таким чином позбавимо Україну і світ від погрози повторення Чорнобильської катастрофи», - наголосив Ігор Шевченко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248131723