За чотири місяці 2015 року Держфінінспекція у м. Київ відшкодувала втрат на 15 млн. грн.
06.05.2015 | 12:14
Прес-служба Державної фінансової інспекції
 

Протягом січня – квітня 2015 року фахівці Держфінінспекції у м. Київ забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 15,2 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій і підприємств загальнодержавної й комунальної форм власності додатково надійшло понад 5,3 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму 9,9 млн. грн.

За результатами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 9 досудових розслідувань, а також вручили 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред'явлено 10 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму більш як 9 млн. грн.

За допущені порушення 25 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 посадову особу звільнено із займаної посади.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 3,8 млн. грн.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248139177