Від початку року за матеріалами Держфінінспекції правоохоронці розпочали майже 300 досудових розслідувань
08.05.2015 | 14:34
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНСПЕКЦІЇ
 

Упродовж січня – березня 2015 року Держфінінспекція України продовжувала активну співпрацю з правоохоронними органами, повідомив в.о. Голови Держфінінспекції України Михайло Диба під час розширеного засідання Колегії Держфінінспекції сьогодні.

За його словами, від початку цього року для належного реагування на факти порушень державні фінансові інспектори передали правоохоронцям 405 матеріалів ревізій та перевірок. За результатами розгляду зазначених матеріалів правоохоронні органи розпочали 285 досудових розслідувань і вручили 121 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості щодо 9 об'єктів на загальну суму понад 40,2 млн. грн.

Окрім того, за порушення фінансово-бюджетної дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто більш як 1,2 тис. посадових осіб підприємств, установ та організацій, фінансово-господарську діяльність яких перевіряла Держфінінспекція. Ще 335 посадовців притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, з них 62 осіб звільнено із займаних посад.

Як повідомлялося, за три місяці 2015 року Держфінінспекція перевірила 704 підприємства, установи та організації.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248145965