Олексій Павленко: Електронний кадастр землі має бути сформований якнайшвидше
12.05.2015 | 11:12
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

Одним з етапів реалізації земельної реформи має бути заповнення земельного кадастру, визначення вартості землі, її інвентаризація, встановлення правил обігу сільгоспземель. Про це на своїй сторінці у Facebook зазначив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

«Ми розпочинаємо спільний проект разом з Мінрегіоном України та Світовим банком щодо наповнення електронного кадастру землі. За оцінками Світового банку електронний кадастр заповнений лише на 15%», - повідомляє на своїй сторінці Міністр.

За словами Олексія Павленка, інфраструктура ринку землі повинна бути прозорою та не корумпованою. У кожного селянина має бути право розірвання договору оренди, реєстрації і продажу землі. Для цього буде докладено максимум зусиль. Наразі 7 млн. га уже розпайовано, 10 млн. га землі належить державі. 23% громадян позитивно сприймають продаж землі. Хоча, на думку Міністра, це питання є політичним.

 «Більше половини продуктів харчування в Україні виробляють малі, середні та індивідуальні фермери. Маємо 4 млн. 200 тисяч індивідуальних господарств, 50 тис. малих та середніх фермерів. Це серцевина економіки, яку створює малий та середній бізнес», - зазначає Олексій Павленко.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248149666