За державний кошт можуть друкуватися конкурсні підручники, які отримали результати більше, ніж "0", - голова Конкурсної комісії
28.05.2015 | 11:16
Прес-служба Міністерства освіти і науки
 

27 травня 2015 року Конкурсна комісія оголосила висновки щодо відбору підручників для учнів 4 і 7 класів, відповідно до яких: Конкурс підручників для 4-х і 7-х класів визнано таким, що відбувся, а також – до друку за кошти державного бюджету запропоновано всі підручники, які отримали результати більше, ніж «0» (протокол №2 Конкурсної комісії).

Оголошення висновків відбувалося в Міністерстві освіти і науки України під час он-лайн-трансляції http://pedpresa.ua/128574-vebinar-23.html за присутності директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрія Кононенка, членів Конкурсної комісії, представників Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН, авторів підручників, громадськості.

Галина Усатенко, голова Конкурсної комісії, поінформувала, що рішення було винесено після узагальнення результатів Конкурсу. Для цього комісія звіряла електронні результати відбору підручників на Репозитарії із результатами у паперовому форматі, які школи надсилали паралельно.

Окрім того, були враховані дані з уточненою чи виправленою інформацією, що надійшли від низки шкіл, через те, що вони допустили помилки під час оформлення відбору на Репозитарії (4 клас – 119 примірників, 7 клас – 141 примірник),  а також враховано дані про відбір підручників, які школи надіслали лише у паперовому вигляді (4 клас – 306, 7 клас – 287).

Наступним етапом Конкурсу є подання апеляцій учасниками.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248194742