Близько 7 тис. дітей із зони АТО завершили навчальний рік у школах Дніпропетровщини
29.05.2015 | 12:20
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА
 

Для понад 6,9 тис. дітей-переселенців зі Сходу України останній дзвоник пролунав у школах Дніпропетровщини. За підсумками навчального року близько 150 маленьких переселенців закінчили 1 клас і ще понад 160 школярів із зони АТО отримають атестати про повну загальну середню освіту у навчальних закладах Дніпропетровської області. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Наразі найбільша кількість дітей-переселенців продовжує навчання у Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Першотравенську, Межівському, Петропавлівському та Покровському районах.

Нагадаємо, що протягом додаткової реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання близько 200 абітурієнтів з Донбасу виявили бажання складати тести на Дніпропетровщині.

Іспит з української мови та літератури для більшості вступників із зони АТО пройде вже у ході додаткової сесії ЗНО – 9 червня. Разом з тим, усі інші предмети оцінювання абітурієнти з Донеччини та Луганщини складатимуть під час основної сесії тестувань – з 3 по 26 червня.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248198186