Кошти у розмірі $1млрд, що були залучені від випуску облігацій під кредитні гарантії США, надійшли на рахунки Уряду України
02.06.2015 | 14:57
Прес-служба Міністерства фінансів
 

Міністерство фінансів повідомляє, що кошти у розмірі $1млрд, що були залучені від випуску облігацій під кредитні гарантії США, надійшли на рахунки Уряду України.

Це стало можливим завдяки підписанню 18 травня Угоди про гарантії запозичення між урядами України та США.

Ця Угода є частиною дво- та багатосторонньої економічної підтримки України, що включає чотирирічну програму МВФ (Механізм розширеного кредитування), та відображає збільшення підтримки економічних реформ українського Уряду. Як і попередня Угода про надання кредитних гарантій США, умови поточної Угоди про гарантії запозичення посилять прагнення України виконати умови програми з МВФ та здійснити інші кроки, необхідні для зміцнення верховенства права, системи соціального захисту, подальшого просування важливих структурних реформ, та відновлення економічного зростання України.

Процентна ставка по єврооблігаціях становить 1,847% на рік. Сплата процентів здійснюватиметься двічі на рік (29 травня і 29 листопада). Запланований термін погашення облігації - 29 травня 2020 року.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248204579