Олена Макеєва: Ми готові спілкуватися з підприємцями стільки, скільки потрібно, щоб зняти всі проблемні питання у запровадженні касових апаратів
04.06.2015 | 14:28
Прес-служба Міністерства фінансів
 

Міністерство фінансів готове до діалогу із підприємцями, адже лише спільними зусиллями можна побудувати процвітаючу країну. Так, заступник Міністра фінансів Олена Макеєва завітала до Українського кризового медіа-центру на прес-брифінг, організований представниками підприємницької спільноти Івано-Франківщини. Темою для обговорення стало обов’язкове використання касових апаратів для платників єдиного податку.

Заступник Міністра фінансів зазначила, що запроваджуючи обов’язковість використання РРО для бізнесу, Мінфін ставить за мету, в першу чергу, вивести бізнес з тіні.

«Запроваджуючи обов’язковість використання касових апаратів для бізнесу, Мінфін не ставить за мету зібрати більше податків – ми ж не переглядаємо ставки. Філософія цього кроку – запровадити контроль над обігом готівки. Це фіскальна функція, яку запроваджують в усіх країнах Європи», – пояснила Олена Макеєва.

За її словами, Мінфін розуміє, що підприємці неоднозначно сприймають такі кроки, і готове до співпраці та пошуку ефективних рішень. Олена Макеєва запросила бізнес до діалогу, зазначивши що готова спілкуватися з представниками підприємницької спільноти стільки, скільки знадобиться, аби зняти всі проблемні питання у запровадженні касових апаратів.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248213751