Відбулася галузева зустріч Цільової команди з податкової реформи
10.06.2015 | 16:38
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
 

Міністерство фінансів України провело перше засідання Цільової команди з податкової реформи, яке відбулося 10 червня 2015 року, щодо системи оподаткування на вітчизняному фондовому ринку України.

Так, у зустрічі взяли участь фахівці Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, зокрема, Голова НКЦПФР Тимур Хромаєв, члени Комісії Олександр Панченко та Дмитро Тарабакін, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства Максим Лібанов, а також представники фондової спільноти.

Зазначимо, що під час робочої зустрічі учасниками було детально розглянуто та проаналізовано проблеми та актуальні питання оподаткування на українському фондовому ринку, а також обговорено сучасні форми приватного інвестування, зокрема, особисті інвестиційні та особисті пенсійні рахунки тощо.

Підбиваючи підсумки засідання, Тимур Хромаєв зазначив: «Ми раді, що отримали можливість створити комплексну платформу для комунікації у напрямку реформування системи оподаткування на фондовому ринку. Так, спільними зусиллями ми повинні розробити єдиний підхід до фундаментальних змін у правилах та структурі оподаткування на нашому ринку, перш за все, для забезпечення сприятливих умов ведення бізнесу та залучення інвестицій в країну».

Детально ознайомитись з текстом презентацій, що були представлені в рамках даного заходу можна на офіційному сайті регулятора в розділі «Новини».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248235213