У Брюсселі відбулася тристороння зустріч міністрів оборони України, Литовської Республіки та Республіки Польща
25.06.2015 | 09:17
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ
 

24 червня, у рамках візиту до штаб-квартири НАТО, Міністр оборони України Степан Полторак взяв участь у тристоронній зустрічі з Міністром національної оборони Литви Юозасом Олекасом та Міністром національної оборони Польщі Томашом Сємоняком.

Керівники оборонних відомств обговорили питання спільної взаємодії в рамках проектів Альянсу, а також окремі аспекти оборонно-технічного співробітництва. Серед іншого, розглянуто стан створення спільного литовсько-польсько-українського підрозділу «литполукрбриг».

«В Україні сталася найбільша гуманітарна та терористична катастрофа нашого часу, - зазначив Томаш Сємоняк. – Польща нарощуватиме зусилля щодо допомоги дружньому народу та й надалі усіляко сприятиме Україні в її боротьбі за незалежність».

У ході зустрічі сторони домовилися, що цього літа у Києві підпишуть спільний Протокол щодо створення «литполукрбригу».

У свою чергу Міністр оборони України відзначив ту важливу підтримку, яку надають уряди Польщі та Литви нашій країні та подякував за допомогу в підготовці українських військовослужбовців. А також запропонував найближчим часом обговорити можливості організації спільних навчань.

«Завдяки досвіду участі в антитерористичній операції Збройні Сили України напрацювали нові методики ведення гібридної війни, - розповів генерал-полковник Степан Полторак. – Спільні навчання дадуть змогу поділитися досвідом, та, я переконаний, нададуть нові необхідні знання кожній стороні-учаснику».

25 червня, в рамках міністерських заходів українська делегація братиме участь в засіданнях Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони та Північноатлантичної ради на рівні міністрів оборони з країнами – контрибуторами місії Альянсу в Ісламській Республіці Афганістан «Рішуча підтримка».

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248274200