У Києві відбулась зустріч Міністра оборони України та Міністра національної оборони Канади
26.06.2015 | 15:05
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ
 

Сьогодні, 26 червня, у рамках візиту делегації Міністерства національної оборони Канади в Україну, у Києві відбулась робоча зустріч Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака та Міністра національної оборони Канади пана Джейсона Кенні.

Міністр оборони України щиро подякував своєму колезі за вагому підтримку, яку надає Канада нашій країні у непрості часи.

«Канада – перша країна, яка прийшла на допомогу українцям під час агресії Російської Федерації. Хоча між нами велика відстань, але серцем і душею ми дуже близькі у наших прагненнях бути незалежними та мати мирне небо над нашими країнами», – зазначив генерал-полковник Степан Полторак.

Він підкреслив, що Канада надає дуже важливу допомогу, і немає такого напрямку, де не відчувалося б дружнє плече української діаспори та небайдужих канадців.

Керівники оборонних відомств підкреслили, що важливими у плані спільної взаємодії українських та канадських військових стануть майбутні міжнародні навчання інструкторів, що відбудуться на Львівщині.

«Канада щиро солідарна з Україною у цей складний час. І значна підтримка та допомога України від моєї країни йде від серця, адже дуже багато канадців саме українського походження», – зазначив Міністр національної оборони Канади Джейсон Кенні.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248280876