15 млн. євро допомоги від ЄС витратять на тимчасове житло, евакуацію, психологічну допомогу постраждалим від конфлікту на Cході України
02.07.2015 | 12:35
Прес-служба Віце-прем`єр-міністра
 

15 млн. євро допомоги від ЄС витратять на тимчасове житло, евакуацію, психологічну допомогу постраждалим від конфлікту на Cході України. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко за результатами зустрічі Комісаром Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги й управління в кризових ситуаціях Христосом Стіліанідісом.

Геннадій Зубко подякував ЄС за фінансову та гуманітарну допомогу і зазначив, що Україна розраховує на її продовження.

«Україна високо цінує особисті зусилля Хрістоса Стіліанідеса і його внесок в надання фінансової та гуманітарної допомоги ЄС. Це допомагає вирішенню наявної складної гуманітарної ситуації в Україні, спричиненої російською агресією», - наголосив Віце-прем'єр-міністр України.

«ЄС виділяє додаткову гуманітарну допомогу Україні на суму 15 млн. євро для задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб. Ключовим елементом нашого співробітництва з ЄС у цій сфері залишається соціальний захист цих людей, кількість яких сьогодні перевищує 1,3 млн.», - сказав Геннадій Зубко.

Віце-прем'єр-міністр України підкреслив, що українська сторона також зацікавлена у співпраці щодо допомоги з евакуації населення з окупованих територій та наданню тимчасового житла.

«Потребують психологічної та фізичної реабілітації також і військовослужбовці, які зазнали поранень у ході антитерористичної операції», - зауважив урядовець.

 

Довідково

Станом на сьогодні обсяг наданої ЄС та країнами-партнерами гуманітарної допомоги Україні становить 223  млн. євро.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248292364