ДФС розкрила злочинну схему ввезення пального, організовану співробітниками обласних митниць
02.07.2015 | 17:31
Прес-служба Державної фіскальної служби
 

Державна фіскальна служба України спільно зі співробітниками Генеральної прокуратури у міжнародному аеропорту «Харків» вилучила з обігу 150 тонн палива для реактивних двигунів, що не відповідає державним стандартам, на суму 2,6 мільйона гривень.

Про це заявив Перший заступник Голови ДФС України Сергій Білан на нараді з керівниками силових структур та правоохоронних органів прикордонних областей західної України під головуванням Президента Петра Порошенка.

За словами Сергія Білана, була розкрита схема ухилення від сплати митних платежів під час ввезення на митну територію України паливо-мастильних матеріалів під виглядом палива для реактивних двигунів.

Як розповів Перший заступник Голови ДФС, функціонуванню схеми сприяли окремі співробітники Київської, Житомирської та Харківської митниць ДФС, які здійснювали митне оформлення нафтопродуктів за заниженою ставкою акцизного податку, застосовуючи товари прикриття. 

Сергій Білан відзначив, що внаслідок протиправних дій митників бюджету завдано збитків на суму понад 100 мільйонів гривень. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

За його словами, одним з пріоритетних напрямів роботи ДФС є боротьба з корупцією у своїх рядах.

«Державна фіскальна служба України активно працює у напрямі протидії корупції та вживає заходів, спрямованих на зниження рівня корупційних впливів на цю сферу», - зазначив Сергій Білан.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248294504