Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
10.07.2015 | 13:32
Прес-служба Державної прикордонної служби
 

Обстановка в зоні проведення антитерористичної операції залишається складною. Протягом доби незаконні збройні формування продовжували порушувати режим припинення вогню.

Російські найманці знову відкривали вогонь по позиціях українських військових. Так, учора терористи здійснювали мінометний обстріл позицій блокпоста «Березове», на якому несуть службу прикордонники спільно з військовослужбовцями ЗСУ. Постраждалих серед прикордонників немає.  

Також терористи продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом в межах Донецької та Луганської областей зафіксовано політ 2 безпілотників.

Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу було затримано 3 транспортних засобів. Автівки перевозили майже 10 тонн товарів без належних документів, крім того, автомобілі намагалися об’їхати контрольні пункти, що були на їх шляху. Наразі їх передали представникам МВС та ДФС для прийняття правового рішення.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248317983