Міноборони тримає під контролем стан забезпечення пальним Збройних Сил України
10.07.2015 | 20:00
Прес-служба Міністерства оборони
 

Триває забезпечення підрозділів Збройних сил України паливно-мастильними матеріалами.

Нещодавно Міністерство оборони України провело тендерні процедури по придбанню 10 тисяч тонн дизельного пального по безпрецедентно низькій ціні – 16,05 грн. за літр.

Сьогодні перші цистерни з пальним були направлені на бази зберігання паливно-мастильних матеріалів Збройних Сил України.

«Наразі триває процес забезпечення наших Збройних Сил пальним. Ми закупили дизельне паливо для потреб війська за ціною 19 грн. за одну тонну пального, що складає близько 16 грн. за 1 літр. На сьогодні це найкраща ціна серед органів виконавчої влади, а саме підприємств, що здійснюють їх забезпечення. Це було досягнуто завдяки принциповій антикорупційній позиції Міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака та Комітету Верховної Ради України з питань Національної безпеки та оборони», – наголосив під час перебування на одній із баз забезпечення ПММ заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв.

Також заступник Міністра наголосив, що зазначені обсяги не задовольняють потреб ЗСУ, тому Міністерству оборони потрібна додаткова допомога з боку законодавчих та виконавчих органів державної влади щодо вирішення питань всебічного забезпечення Збройних сил України.

«Сьогодні Збройні Сили України потребують значно більших обсягів забезпечення паливно-мастильними матеріалами, також опрацьовується питання додаткового фінансування для забезпечення потреб харчового та речового забезпечення військовослужбовців. Ми сподіваємося, що на законодавчому рівні буде вирішено питання щодо безплатної передачі палива Збройним Силам України. Завдяки таким діям ми змогли б сформувати значний резервний запас, який би дав змогу забезпечувати виконання бойових завдань та бути готовими до будь-яких сценаріїв розвитку подій», – зазначив заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=248320933